Denní recepční pro nový LIVE & WORK koncept

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející moderní koncept LIVE & WORK - první svého druhu v ČR, který reprezentuje nejnovější trendy ve vnímání Life & Work balance. Pod novým brandem HONEST workspaces ve spojení s ubytovací platformou HONEST Apartments aktuálně dokončujeme projekt, který mění dosavadní zaběhlé přístupy na trhu a otevírá nové možnosti nejen pro naše klienty, ale i pro naše kolegy.

Do našeho mladého a efektivního týmu hledáme denní recepční pro náš stěžejní projekt v Říčanech u Prahy. Jde o rozmanitou pracovní pozici s báječnými lidmi a fantastickou komunitou, kterou si zamiluješ! Ideální příležitost pro někoho, kdo za sebou nemusí mít velkou praxi, ale má chuť vidět za sebou výsledky, je komunikativní, nebojí se překonávat překážky a chce stále dále růst.

Koho hledáme?

Pro-klientsky orientovanou osobu, která má ráda sociální interakci a komunikaci, využívá moderní online nástroje a dokáže poznat potřeby hosta a ty mu poskytnout. Zároveň ale silnou osobnost, která si umí svou práci zorganizovat a jasně stanovit priority.

Jaký/á bys měl/a být?

Co Tě u nás čeká a co získáš?

A co získáš?

VIHOREV Group je stabilní a silná česká skupina působící na developerském trhu již více jak 10 letou prokazatelnou historií se zaměřením na projekty rezidenčního/nájemního bydlení a ubytovací koncepty. Tyto provozuje pod značkou HONEST Apartments v nejrychleji rostoucím segmentu na trhu – konceptu servisovaných apartmánů a coworkingového centra.

Máte zájem? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s využitím adresy el. pošty k zasílání novinek.

Odeslat
Odesílání...
Odesláno